MIKS SEE HEA ON?

Ohutu

PUR vaht on ohutu Teie ja Teie lähedaste tervisele. Peale paigaldamist ei erita PUR vaht ümbritsevasse keskkonda kahjulikke aineid. Lisaks hoiab see eemale hallituse, seened, närilised ja putukad. PUR vaht ei eralda mingisuguseid lendlevaid osakesi.

Hoia kokku

PUR vahuga soojustatud elamu-ja kommertshoonete omanikud säästavad kuni 50% oma igakuistelt küttekuludelt. Paigaldamine on kiire, mis omakorda säästab aega ja raha.

Põhjalik

PUR vaht tagab ühtlase, monoliitse ja ilma liitekohtadeta hermeetilise soojustatud ruumi/seina.  See täidab praod, süvendid ja elektrijuhtmete ning torude ümber olevad vahed.  Võimaldab soojustada ka raskesti ligipääsetavaid kohti ning nakkub hästi erinevate materjalidega nagu krohv, kivi, puit, metall ja klaas.

Seob hoone konstruktsiooni tugevamaks

Oluline just vanemate hoonete soojustamisel, kus karkassi ehituskvaliteet võib olla mittepiisav. PUR vaht nakkub ehituspinnale ja teeb seinad/põrandad tugevamaks.

Õhem soojustus sama soojapidavuse juures

Näiteks lahtise rakuga PUR vahtu on vaja paigaldada ca 30% õhemalt kui villa sama soojapidavuse saavutamiseks. See toob endaga kaasa ka soojustamiseks vajaminevate lisamaterjalide (roovituse prussid, voodrilaud jne) madalama kulu. Vana hoone renoveerimisel ei muutu seinad ülearu paksuks kui soojustada villa asemel PUR vahuga.